+420 602 479 528

Strážnická 1010/30, 323 00 Plzeň

Instalatér Plzeň

instalatér plzeňPotřebujete kvalitního instalatéra? Řešíte závadu v domácnosti? Nezoufejte! PJ Bohemia servis s.r.o. Vám pomůže vyřešit každý Váš problém.

Instalatér - servis v oboru plyn / voda / topení / elektroinstalace

Našim zákazníkům nabízíme kompletní servis v oboru plyn - voda - topení - elektroinstalace. A to vše v prvotřídní a profesionální kvalitě. Provádíme kompletní generální opravy a rekonstrukce stávajících rozvodů, montáže nových rozvodů, provizorní rozvody a montáže a opravy zdrojů TUV. Instalatéři Plzeň jsou tu pro Vás.

Profesionální instalatéři z Plzně

instalatér plzeň

Vylepšujete svou domácnost nebo řešíte aktuální krizovou situaci? Využijte našich služeb a kontaktujte instalatéry od PJ Bohemia servis s.r.o. Služby provádějí pouze vyškolení a profesionální instalatéři. U Vás doma provedou vyhledání a posouzení závady na rozvodech teplé a studené vody, realizují opravy potrubí stoupacího vedení, bytových přípojek a rozvodů vody, opravy odpadního potrubí, odpadních bytových přípojek a sifonů, výměny a nové instalace ventilů, redukčních a pojistných ventilů, kohoutů a mnoho dalšího. Tak neváhejte a kontaktujte nás. Nabízíme kompletní instalatérské práce a opravy v Plzni a okolí.

Kvalitní instalatér? Kontaktujte PJ Bohemia servis s.r.o.

Do výčtu námi poskytovaných služeb patří i instalace tepelných čerpadel nebo instalace plynových kotlůnejen v Plzni a okolí.

Bouchla Vám doma voda? Řešíte závadu? Nebo jen potřebujete kvalitního a šikovného instalatéra? Obraťte se na naši firmu PJ Bohemia servis s.r.o. Naši instalatéři z Plzně u Vás doma provedou veškeré opravy na rozvodech teplé a studené vody, bytových přípojek, opravy odpadního potrubí a opravy potrubí stoupacího vedení, generální opravy stávajících rozvodů, montáže nových rozvodů, provizorní rozvody, montáže a opravy zdrojů TUV, výměnu ventilů, kohoutů a mnoho dalšího. My, Vám pomůže vyřešit každý Váš instalatérský problém v domácnosti. A nejen to! Našim zákazníkům nabízíme kompletní servis v oboru plyn - voda - topení - elektroinstalace. A to vše v prvotřídní a profesionální kvalitě. S námi máte vyhráno.