+420 602 479 528

Strážnická 1010/30, 323 00 Plzeň

Koupelny Plzeň

koupelny plzeň

Koupelny umíme, koupelnám rozumíme a především koupelny realizujeme. Tak nás neváhejte kontaktovat a navštívit.

Moderní koupelny

Nabízíme Vám kompletní sortiment a služby pro Vaše koupelny. Plzeň je místem kde nás najdete a kde Vám ochotně odpovíme na Vaše dotazy. Velice rádi Vám představíme naše návrhy a následné realizace. Sice Vás nezbavíme ani nervů ani stresu, ale mnohaletými zkušenostmi s návrhy a realizacemi koupelen můžeme případným problémům předejít. Koupelny od PJ Bohemia servis s.r.o. to je Vaše trefa do černého. Rádi se staneme Vašim společníkem při tvorbě Vaší koupelny.

Koupelny snů

koupelny plzeň

Rozhodli jste se pro novou koupelnu nebo rekonstrukci té současné? Toužíte po koupelně svých snů? Máte vše promyšlené jen samotná realizace je na štíru? Nezoufejte! S námi to zvládnete. Technické provedení, odpady vody, rozvody, elektroinstalace a veškeré stavební práce nechte na nás. Řekněte nám svůj sen a my PJ Bohemia servis s.r.o. ho proměníme ve skutečnost. A nebojte se, vše s Vámi doladíme do posledního detailu. Jen společně vytvoříme funkční a pohodovou koupelnu ve které bude radost se koupat. My, jsme tu pro Vás.

PJ Bohemia servis s.r.o. – zde se sny o nové koupelně stávají realitou.

Do výčtu námi poskytovaných služeb patří i instalatér nebo instalace podlahového topenínejen v Plzni a okolí.

Koupelna. První místo, které Vás přivítá hned po probuzení. Tak nastartujte nový den s radostí a oživte svou starou nudnou a fádní koupelnu. Plzeň, je místem kde nás najdete. My PJ Bohemia servis s.r.o. Vám se vším pomůžeme. Nabízíme Vám kompletní sortiment a služby pro Vaše koupelny. Vše v maximální kvalitě a s maximální přesností. Technické provedení, návrhy, odpady vody, rozvody, elektroinstalace a veškeré stavební práce nechte na nás. Řekněte nám svůj sen a my ho proměníme ve skutečnost. Jen společně dokážeme vytvořit funkční a pohodovou koupelnu ve které bude radost se koupat. Tak už neváhejte a navštivte nás ještě dnes! My, měníme sny v realitu!