+420 602 479 528

Strážnická 1010/30, 323 00 Plzeň

Tepelná čerpadla Plzeň

 
tepelná čerpadla plzeňStavíte nový dům či jen rekonstruujete a rozmýšlíte se nad tím jaký typ topení pořídit a jak co nejvíce ušetřit? Jasnou volbou jsou tepelná čerpadla. Obraťte se na profesionály a kontaktujte nás. Se vším Vám rádi poradíme.
 

Nejlepší volbou jsou tepelná čerpadla

 
tepelná čerpadla plzeňTepelná čerpadla jsou zdrojem tepla pro vytápění a ohřev vody. A díky svojí vysoké technické úrovni zcela rovnocenným zdrojem tepla jako tradiční kotle, ale s mnohem úspornějším provozem. Vyplatí se k vytápění jakékoli budovy, kde je spotřeba energií vysoká a úspory nákladů na provoz domu tématem číslo jedna. Hodí se do novostaveb i starších domů, kde skutečně výrazně sníží energetické nároky na provoz budovy. A nevyužijeme je jen k vytápění, ale i k ohřevu užitkové vody a v létě dovedou chladit interiér. Navíc dosahují bezkonkurenčně nízkých provozních nákladů (70% energie získávají zdarma ze svého okolí). Vyznačují se dlouhou životností, nízkou spotřebou energií, bezobslužným a ekologickým provozem a výhodnou sazbou elektřiny.
 

Kvalita od PJ Bohemia

 
Tepelná čerpadla z Plzně od naší firmy PJ Bohemia servis s.r.o. jsou tou nejlepší volbou pro Váš dům i peněženku. Jen my Vám nabízíme projekci, instalaci, servis a poradenství zároveň. Teď už není o čem přemýšlet!
 
Do výčtu námi poskytovaných služeb patří i instalace podlahového topení nebo realizace koupelen, nejen v Plzni a okolí.

Přemýšlíte čím budete vytápět Váš dům? Chcete něco úsporného a ekologického? Zkuste tepelná čerpadla z Plzně od naší firmy PJ Bohemia servis s.r.o. Jsou zdrojem tepla pro vytápění a ohřev vody. Díky vysoké technické úrovni jsou zcela rovnocenným zdrojem tepla jako tradiční kotle, ale s mnohem úspornějším provozem. Vyplatí se k vytápění jakékoli budovy, kde je spotřeba energií vysoká a úspory nákladů na provoz domu tématem číslo jedna. Dosahují bezkonkurenčně nízkých provozních nákladů, 70% energie získávají zdarma ze svého okolí, jejich provoz je ekologický, bez škodlivých emisí, ale také bezobslužný a navíc získáte výhodnou sazbu elektřiny. A proto neváhejte a kontaktujte nás. Poskytneme Vám veškeré poradenství a servis. S námi máte v zimě vyhráno.