+420 602 479 528

Strážnická 1010/30, 323 00 Plzeň

Rekonstrukce koupelny Plzeň

 
Rekonstrukce koupelny PlzeňVycházíte každé ráno i večer z koupelny s pocitem, že ta Vaše není to pravé ořechové? Není dostatečně moderní, příliš funkční a myslíte si, že rekonstrukce je nevyhnutelná? Pořád přemýšlíte o likvidaci umakartového jádra? V tom případě přicházíme na řady my a naše firma PJ Bohemia servis s.r.o. Pusťte se s námi do rekonstrukce koupelny.
 

Renovace koupelny potěší Vaše smysly

 
Rekonstrukce koupelny PlzeňV koupelně obvykle svůj den začínáme a končíme. Jenže stará okoukaná místnost v nás většinou pozitivní emoce nevzbudí. Proto není nic jednoduššího, než se pustit do renovace. Základem úspěchu je důkladná příprava, proto nejdříve vše promyslete a pak se zastavte u nás. Vše s Vámi změříme a naplánujeme. Nechte se u nás inspirovat. Rekonstrukce koupelen v Plzni nebyla nikdy jednodušší.
 

Koupelny od PJ Bohemia

 
Každý vstup do koupelny by pro nás měl být příjemnou záležitostí. Chvílí, kdy se uvolňuje naše tělo i mysl. Zbavili jsme se umakartových jader, ale někdy jsme si ponechali staré myšlení. Představujeme si, že do koupelny musíme nacpat pračku, koš na prádlo, skříňky na ručníky, rohovou vanu. Zapomeňte na vše a zastavte se u nás. Jen s námi vytvoříte koupelnu podle svých představ a snů.
 
Do výčtu námi poskytovaných služeb patří i instalace tepelných čerpadel nebo realizace koupelen, nejen v Plzni a okolí.

Koupelna. Místo, které navštívíte ihned po probuzení a kde začínáte svůj nový den. Proto by si asi každý přál, aby na něj působila pohodovým dojmem, protože jedině tak můžete den začít příjemně. Jste-li ale se stavem, vybavením a špatnou funkčností Vaší koupelny nespokojení, je čas začít uvažovat o její rekonstrukci. Takže, potřebuje Vaše koupelna rekonstrukci? Obraťte se na profesionály z Plzně. Rekonstrukce koupelen od naší firmy PJ Bohemia servis s.r.o. je tou nejlepší volbou. Nabízíme kompletní servis, pohodlí, záruku a profesionální služby v oblasti stavebních realizací a rekonstrukcí koupelen, které provádíme se smyslem pro detail. Tak nás neváhejte kontaktovat.