+420 602 479 528

Strážnická 1010/30, 323 00 Plzeň

Podlahové topení a instalace topení v Plzni

topeníPřemýšlíte jak co nejlépe vytopit svůj byt či dům? Jak nespotřebovat tolik energie a aby to bylo vše ekonomicky výhodné? Nejlepší možností je podlahové topení. Jeho kořeny spadají již do starého Říma a důvody proč se tehdy používalo, jsou stejné jako dnes. Jedná se totiž o pohodlný, komfortní a ekonomicky výhodný způsob, jak vytopit byt nebo dům. Tak neváhejte a kontaktujte nás. My v PJ Bohemia servis jsme tu pro Vás. Výběr a následná instalace topení je pro nás hračka.

Podlahové topení od PJ Bohemia

Už Vás nebaví hned po ránu stoupat na studenou podlahu? Máme pro Vás řešení! Podlahové topení. Plzeň je místem kde nás najdete, tak nás kontaktujte. Dejte sbohem věčné rýmě od nastydlých nohou a vlněným ponožkám. Užijte si doma krásné a příjemné teplo. Díky podlahovému vytápění má naše tělo pocit tepla i když je vzduch v místnosti relativně ještě chladný, proto si podlahové topení oblíbí zejména děti, které na prostoru podlahy tráví nejvíce času během celého dne. Tak nezapomeňte! Provádíme instalace topení v Plzni okolí.

Instalatéři Plzeň

instalatérSháníte kvalitní instalatérské služby? Máte závadu v domácnosti a nevíte si rady? Naši instalatéři z Plzně jsou Vám vždy k dispozici. Přijedeme až k Vám domů a provedeme vyhledání a následnou opravu. Provádíme opravy odpadního potrubí, bytových přípojek a sifonů, výměny a nové instalace ventilů,kohoutů a mnoho dalšího. S námi Vás nic nezaskočí, protože s námi máte vyhráno.