+420 602 479 528

Strážnická 1010/30, 323 00 Plzeň

Rekonstrukce koupelny v Plzni - jedině od PJ Bohemia servis

koupelnaUž máte dost své staré nevzhledné a propozičně špatně řešené koupelny. Pusťte se ještě dnes do rekonstrukce koupelny. Plzeň je místem kde se o Vás postaráme a změníme Vaši sny ve skutečnost. Navštivte PJ Bohemia servis a nebudete litovat. Nezapomeňte, že koupelna je prvním místem,které vidíme hned po probuzení a proto si dejte záležet a nechte za Vás pracovat odborníky. Koupelny z Plzně od naší společnosti je tou správnou trefou do černého.

Rekonstrukce bytového jádra od profíků z Plzně

Potřebujete rekonstruovat celé bytové jádro? Ani to pro nás není problém. Navštivte nás a vše spolu navrhneme a domluvíme. Naším sídlem je Plzeň. Rekonstrukci bytového jádra Vám provedeme na klíč od realizace návrhu, přes bourací práce až po finální krok a úklidové práce. Čímž Vám ušetříme nejenom starosti a zbytečné nervy, ale také vaše peníze. Jsme na trhu již několik let a za tu dobu jsme provedli spousty rekonstrukcí v Plzni a okolí. S námi nekupujete zajíce v pytli.

Tepelná čerpadla

tepelná čeradlaStavíte nový dům nebo rekonstruujete stávající domek a přemýšlíte jak ho nejlépe vytopit, ale zároveň co nejvíce ušetřit? Jasnou volbou jsou tepelná čerpadla. Tak myslete do budoucnosti a nechte se inspirovat hitem dnešní doby. Naše tepelná čerpadla z Plzně jsou ideální pro vytápění i ohřev vody. Jsou zcela rovnocenným zdrojem jako tradiční kotle, ale ušetří Vám daleko více energie a financí. Tak se nechte zlákat a navštivte nás, vše s Vámi rádi probereme a odpovíme na Vaše otázky. PJ Bohemia servis je tu pro Vás.