+420 602 479 528

Strážnická 1010/30, 323 00 Plzeň

Instalace plynových kotlů v Plzni

plynové kotlePřemýšlíte jak nejúčinněji a nejlevněji vytopit Váš byt, dům, chalupy či nebytové prostory? Nejlepším řešením je instalace plynových kotlů. Buďte trendy a využijte nové možnosti. Jsme na trhu již 20 let a víme co je pro Vás to nejlepší. Zajistíme Vám kompletní instalatérské a topenářské služby, elektroinstalace, kompletní servis při realizaci stavebních prací a mnoho dalšího. Naší vizitkou jste Vy, naši spokojení zákazníci.

Plynové kotle od PJ Bohemia

Už jste se rozhodli pro plyn a hledáte ověřené a kvalitní firmy pro instalaci plynových kotlů v Plzni? Zajděte k nám do PJ Bohemia servis s.r.o. a nechte si odborně poradit. Buďte šetrní k životnímu prostředí. Vždyť naše plynové kotle z Plzně mají až o 11% vyšší účinnost oproti běžným plynovým kotlům. Spočívá to především v tom, že dokážou přeměnit až 98% zemního plynu na teplo. A to už se opravdu vyplatí. Jen v naší nabídce naleznete plynové kotle značek Vaillant, Protherm a Wolf.

Plynové kotle od A do Z

plynoé kotleZajistíme Vám veškeré služby spojené s montáží a uvedením plynového kotle do chodu. Montáže plynových kotlů v Plzni a okolí provádíme rychle a kvalitně včetně připojení na plynovod, rozvodů vytápění a rozvodů teplé užitkové vody. Samozřejmostí jsou i pravidelné nebo mimořádné kontroly plynových kotlů a jejich rozvodů. Nechte si poradit od profesionálů z Plzně. Instalace plynových kotlů patří v dnešní době k velice žádaným a oblíbeným druhům vytápění.


A pokud se chystáte i na změnu Vaší koupelny. Tak jste u nás správně. Provádíme veškeré práce spojené s rekonstrukcí koupelen včetně služeb našich instalatérů.