+420 602 479 528

Strážnická 1010/30, 323 00 Plzeň

Tepelná čerpadla od PJ Bohemia servis Plzeň

tepelná čerpadlaJaký ty topen pořídit a jak co nejlépe ušetřit. To jsou dvě základní otázky, který se dnes pokládá každý kdo staví nový dům nebo rekonstruuje starý dům nebo byt. Takže jaký zdroj tepla je nejlepší? Jednoznačnou odpovědí jsou tepelná čerpadla. Plzeň je místem kde Vám při výběru poradíme, tak neváhejte a oslovte nás, oslovte PJ Bohemia servis s.r.o. a ušetřete si zbytečné nervy a stresy. Se vším Vám poradí a na vše odpoví náš vyškolený personál. S námi je výběr a montáž tepelných čerpadel v Plzni hračka.

Tepelná čerpadla – funkce a záruka

Už jste se rozhodli a máte vybráno? Navštivte nás v Plzni. Tepelná čerpadla slouží k výrobě tepla a ohřívání teplé užitkové vody. Je to vlastně stroj, který slouží k přenosu tepla z vnějšího prostředí do vnitřního prostředí vytápěného objektu. Servis a záruka je samozřejmostí. Tento druh vytápění je opravdu nejlepší, nejefektivnější a nejlevnější. Tepelná čerpadla z Plzně od naší společnosti prostě musíte mít. 

Když kvalita, tak tepelná čerpadla od nás

tepelná čerpadlaVysoká pořizovací cena neznamená spolehlivost a životnost. Zapomeňte na větu že kvalitní věci musí být drahé. Pořiďte si naše levná tepelná čerpadla z Plzně a nebudete litovat. Zaručujeme Vám dlouhou životnost, nízkou spotřebou energií, bezobslužný a ekologický provoz a výhodnou sazbou elektřiny.

My jsme tu pro Vás a proto Vám nabízíme i další naše skvělé a profesionální služby. Stavíte dům nebo rekonstruujete svůj byt. Využijte naši nabídky na instalaci topení nebo na dnes velmi oblíbenou instalaci podlahového topení.