+420 602 479 528

Strážnická 1010/30, 323 00 Plzeň

Kvalitní instalatér = profesionálové z PJ Bohemia Plzeň

instalatérPraskla Vám voda? Řešíte kolizi? Nebo jen vylepšujete svoji domácnost a potřebujete vyměnit staré trubky a rozvody za nové? Obraťte se na kvalitní a léty prověřenou firmu. Naši instalatéři v Plzni se o vše postarají. Neváhejte a využijte našich služeb. Naším cílem a záměrem je kvalitně a odborně provedená práce. V oboru instalatéři, topenáři v Plzni a okolí podnikáme již 20 let a naše praxe, zkušenosti a spokojení zákazníci mluví za vše.

Volba číslo 1 – instalatér Plzeň

Ušetřete si čas a nervy zbytečným hledáním nějakého instalatéra a nechte to na profesionály. U nás je jasnou volbou instalatér Plzeň. K práci využíváme hlavně kvalitní nářadí od známých značek a specializujeme se na instalace topení a podlahového topení, montáž a servis tepelných čerpadel a plynových kotlů a samozřejmě na rozvody vody a odpady. Kvalitního instalatéra z Plzně a okolí najdete jen u nás.


Instalatér – topenář? Vyřeší každou pohromu

instalatérUž nehledejte a buďte v klidu. My, jsme tu pro Vás! Když kvalitu v oblasti instalatér – topenář Plzeň, tak jedině od firmy PJ Bohemia servis s.r.o.

Využijte i dalších našich služeb. Stavíte nový dům nebo rekonstruujete ten stávající a přemýšlíte o možnostech vytápění? Co takhle plyn? Nechte si od nás provést instalaci plynového kotle a prožijte chladné zimní večery v teple a pohodlí. A pokud chcete ušetřit a zároveň odlehčit životnímu prostředí, jasnou volbou jsou tepelná čerpadla od nás.