+420 602 479 528

Strážnická 1010/30, 323 00 Plzeň

Rekonstrukce bytového jádra v Plzni

rekonstrukceBydlíte ve starém panelákovém bytě a máte už dost nevzhledné a léty prověřené a oprýskané plechové kuchyňské linky a věčně vlhkého a plísněmi prolezlého umakartové jádra v koupelně? Neváhejte a oslovte naši firmu, provádíme celkové rekonstrukce bytových jader v Plzni a okolí. Nebojte se změny a bydlete v novém. Dopřejte svému bytu nový kabátek. My Vám s tím pomůžeme! Najdete nás v Plzni. Rekonstrukce bytového jádra na klíč je s námi hračka.

Rekonstrukce bytového jádra? Jedině od PJ Bohemia

Hledáte kvalitní a prověřenou firmu? Obraťte se na PJ Bohemia servis s.r.o. Naším sídlem je Plzeň a rekonstrukce bytových jader máme v malíčku. Jsme na trhu již více jak 20 let a slova jako vstřícnost, serióznost, spolehlivost, využívání nejnovějších materiálů a postupů, používání jen kvalitních materiálů, bezdlužnost a odborná dlouholetá praxe jsou pro nás samozřejmostí. Když rekonstrukce bytového jádra v Plzni, tak jedině od nás.

Rekonstrukce od A do Z

rekonstrukceMáte stále obavy že to nezvládnete? Nebojte se a navštivte nás v Plzni. Rekonstrukce bytového jádra provedeme kompletně a vyladíte každý detail. S námi se bát nemusíte.

Rozhodli jste se pro rekonstrukci a nevíte jak správně a funkčně uspořádat koupelnu včetně výběru dlaždiček a keramiky? I s tím Vám dokážeme poradit, protože my koupelny umíme, koupelnám rozumíme a především koupelny realizujeme. A samozřejmostí je služba našeho instalatéra. S námi máte vyhráno!